Bardzo dobry i profesjonalny produkt zadowolenie z korzystania na wysokim poziomie z 3 korzystanych wcześniej nr 1
Opinie chciałbym zacząć od obsługi klienta.. przemiłej i profesjonalnej Pani Klaudii, która wykazała się cierpliwością oraz z pełnym zaangażowaniem czuwała nad dopięciem tematu do końca, jeśli chodzi o pełne wykorzystanie możliwości produktu.
A teraz opinia o urządzeniu. Mam AIO 6 z kamerami i LTE dedykowane do BMW. Jestem zachwycony urządzeniem oraz jego możliwościami .. Podgląd kamer na aplikacji kiedy motocykl stoi zaparkowany, funkcje powiadamiania gdy motocykl byłby „ruszany” i wiele więcej.. to wszystko sprawia, że mam poczucie kontroli nad motocyklem, którego nie mam obok siebie.. dziękuję bardzo. Współpraca z Państwem to czysta przyjemność.
Mając do czynienia z innymi carplayami przepaść , jakość idzie w parze z ceną . Bardzo stabilna jednostka ,nie wiesza się rozdzielczość kamer na wysokim poziomie , martwe pole bez błędów przy prawidłowej kalibracji .Dobra widoczność w słońcu .
Urządzenie warte każdej złotówki, wykonane z najlepszych materiałów, szybkie i bez problemowe w użytkowaniu, mega czytelne i przyjazne użytkownikowi. Miałem kupić tylko samo urządzenie, skończyło się póki co na pełnym zestawie z kamerkami, czujnikami TPMS i dedykowanym pilotem RRC i pewnie na tym się nie skończy! Zdecydowanie polecam każdemu niezdecydowanemu!
Za niedługo na moim kanale pojawi się film przedstawiający urządzenie 😉
https://youtube.com/@mototwin-marcin?si=252WtT7GLMOUSgza
Świetne urządzenie, banalne w obsłudze, dobrze trzyma połączenie z iPhone. Zdecydowanie polecam
Kontakt ze sprzedawcą również bardzo dobry, na luzaku fajni ludzie.
Urządzenie spełnia swoją role, kamerki, jak i system CarPlay działają bez zarzutu! :)
Super sprzęt,polecam wszystkim właścicielom BMW i nie tylko.
Super obsługa przed i posprzedażowa.Bardzo sympatyczna Pani mi wszystko wyjaśniła przy problemach z instalacją.Polecam na 100%.
Sprzęt także bez porównania z konkurencją.
Chyba tylko z żony jestem bardziej zadowolony 😁 Fajne urządzenie za przystępną cenę, daje dodatkowe poczucie bezpieczeństwa i wspomaga poruszanie po drogach. Jakość kamer na +, navi i obsługa intuicyjna 👍 Dodatkowy atut ...odmłodziłem sobie motor 😁 polecam
Produkt jest naprawdę fajny. Jeszcze nie testowałem w trakcie jazdy, ale wygląda super. Po podłączeniu bardzo szybko połączył się z aiphonem i już miałem np. Janosika. Warty jest tych pieniędzy.
To chyba najfajniejszy gadżet do mojego F900XR. Pełny zestaw z kamerami i LTE robi super robotę. Zdalny monitoring fenomenalny, czujnik wibracji działa super, nagrywanie bajka.Polecam wszystkim niezdecydowanym. Wiem, tanio nie jest, ale naprawdę z BMW działa to znakomicie. Dziękuję Paniom z Chigee polska ze przemiłą obsługę.
Gorąco polecam produkt . Zamontowałem go w BMW k1600 Gt produkcja 2026 z ekranem Tft na oryginalnym adapterze chigee dedykowanym do tego motocykla . Montaż samego urządzenia jest bardzo prosty . Ekran w optymalnyn widocznym miejscu . Samego urządzenia nie trzeba rekomendować, bo to TOP z oferowanych tego typu urządzeń na rynku . Efekt bardzo zadowolony klient 💪💪💪👋
Kolejny motocykl to i kolejne Chigee
I znowu fantastyczny kontakt z Panią Klaudią. Cierpliwa, wyrozumiała i bardzo pomocna. Urządzenie jest wyśmienite ale wsparcie jeszcze bardziej cenne. Bardzo dziękuję
Świetna jakość kamer oraz nagrań, android auto działa poprawnie i zgodnie z założeniami oraz o oczekiwaniami.
Od początku miałem problem z aktualizacją modułu 4G. Problem zgłoszony i bardzo szybka wymiana na nowe urządzenie. Poza tym urządzenie super i obsługa gwarancyjna również. Gorąco polecam.
Super jakość. Wszystko działa idealnie i płynnie. Mam już AIO 6 na dwóch motocyklach.
Super urządzenie ,z bmw wszystko działa idealnie .Pani Klaudia mega pomocna brawa dla niej
Mam kilka wyswietlaczy na motocyklach. Ten jest BARDZO DOBRY. Zalety. Po pierwsze kontrastowy i bardzo jasny. Mimo ze jest mala przekatna widac doskonale szczegoly. Po drugie jest bardzo szybka. Procesor daje rade przetwarzac dane - nie ma lagow. Kamery ladnie nagrywaja a koncept z analiza AI martwego pola jest PETARDA !!!!
Wady - juz kilka razy rozlaczyl sie BT. Jeden raz niestety wymagal ponownego resetu i telefonu i urzadzenia. Mysle ze to wada ktora zostanie softwarowo usunieta przy upgrade.
Korzystam z AiO-5 EVO juz pare tysiecy kilometrow, i produkt spelnia me oczekiwania, łacznosc pomiedzy cardo edge , telefonen a aio5 evo bez problemowa , przekrecasz stacyjke , pare sekund i wszystko dziala, funkcje ktore posiada urzadzenie sa swietnie i funkcjonalne aczkolwiek trzeba trosze posiedziec z ustawieniami by spersonalizowac do swoich potrzeb... jakosc zapisu i płynnosc z kamer swietna... produkt godny polecena , a cena kazdy niech zada sobie to pytanie ile cenni wlasny sprzet i zycie... bo kamery nie raz moga uratowac d.... gdy przyjdzie potrzeba... pozdrawiam Tomek.
Super sprzęt! Jakość wykonania – od uchwytu po samo urządzenie – jest na bardzo wysokim poziomie. Działa bez zarzutu. Przełączanie się między Android Auto a kamerami czy autorskim systemem jest sprawne i wygodne dzięki dedykowanym przyciskom. Dobry zakup!
Super sprzęt! Jakość wykonania – od uchwytu po samo urządzenie – jest na bardzo wysokim poziomie. Działa bez zarzutu. Przełączanie się między Android Auto a kamerami czy autorskim systemem jest sprawne i wygodne dzięki dedykowanym przyciskom. Dobry zakup!
Android auto + kamery i wykrywanie pojazdów bardzo poprawiaja bezpieczeństwo
Dziękuję za wspaniałą obsługę pomoc oraz przy moim błędnym Wyborze z waszej strony doradztwo i bezproblemowa wymiana po godzinach pracy polecam wszystkim i wielkie podziękowania dla pani
Klaudi
Brakowalo mi android auto na motocyklu. Yanosik działa jak powinien. Jedynie z mocowaniem nad orginalnym wyswietlaczem bylo troche zabawy zeby usztywnić.
Po pierwszych jazdach bardzo pozytywne wrażenia. Ogrom funkcji, jasność ekranu, możliwość obsługi bezprzewodowej z pilota. Montaż jest bardzo łatwy, bezproblemowe połączenie z kamerami, LTE daje możliwość możliwość zdalnego podglądu co dzieje się wokół motocykla. Jakość wykonania jest na najwyższym poziomie. Wspomnieć wypada też o samej transakcji, kontakt z Chigee Polska jest doskonały, miła i pomocna obsługa. To nie jest tani sprzęt ale wiesz za co płacisz :)