Skip to content
Free shippingOn all orders over 50zł (PL Only)
Sign up to the newsletterGet 5% Off
  • AIO-6 Flagship
  • AIO-5 EVO Recommended
  • AIO-5 Play for BMW
  • AIO-5 Play
  • XR-1 New
  • XR-2
  • TR100
  • Bundles
  • Browse All Products
  • Support
    • Downloads
    • Contact
    • FAQ
    • Terms and Conditions
  • Contact
    Log in
  • instagram Instagram
  • Facebook
  • YouTube
  • X
  • TikTok
Cart
Subtotal
0,00 zł
Shipping, taxes, and discount codes calculated at checkout.
Your cart is currently empty.
  • Contact
  • instagram Instagram
  • Facebook
  • YouTube
  • X
  • TikTok

Language

  • Polski
  • English
account Log in icon-search Search Cart
Based on 120 reviews
Write a review
98%
(118)
2%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
53
J
AIO-6 with BMW base
Jacek
Bardzo dobry i profesjonalny produkt zadowolenie

Bardzo dobry i profesjonalny produkt zadowolenie z korzystania na wysokim poziomie z 3 korzystanych wcześniej nr 1

K
AIO-6 LTE (4G)
Konrad K
Obsługa klienta oraz produkt AIO6

Opinie chciałbym zacząć od obsługi klienta.. przemiłej i profesjonalnej Pani Klaudii, która wykazała się cierpliwością oraz z pełnym zaangażowaniem czuwała nad dopięciem tematu do końca, jeśli chodzi o pełne wykorzystanie możliwości produktu.
A teraz opinia o urządzeniu. Mam AIO 6 z kamerami i LTE dedykowane do BMW. Jestem zachwycony urządzeniem oraz jego możliwościami .. Podgląd kamer na aplikacji kiedy motocykl stoi zaparkowany, funkcje powiadamiania gdy motocykl byłby „ruszany” i wiele więcej.. to wszystko sprawia, że mam poczucie kontroli nad motocyklem, którego nie mam obok siebie.. dziękuję bardzo. Współpraca z Państwem to czysta przyjemność.

User picture
T
AIO-6
Tomasz M
Aio6

Mając do czynienia z innymi carplayami przepaść , jakość idzie w parze z ceną . Bardzo stabilna jednostka ,nie wiesza się rozdzielczość kamer na wysokim poziomie , martwe pole bez błędów przy prawidłowej kalibracji .Dobra widoczność w słońcu .

User picture User picture User picture
M
AIO-6
Marcin
Urządzenie warte każdej złotówki

Urządzenie warte każdej złotówki, wykonane z najlepszych materiałów, szybkie i bez problemowe w użytkowaniu, mega czytelne i przyjazne użytkownikowi. Miałem kupić tylko samo urządzenie, skończyło się póki co na pełnym zestawie z kamerkami, czujnikami TPMS i dedykowanym pilotem RRC i pewnie na tym się nie skończy! Zdecydowanie polecam każdemu niezdecydowanemu!

Za niedługo na moim kanale pojawi się film przedstawiający urządzenie 😉

https://youtube.com/@mototwin-marcin?si=252WtT7GLMOUSgza

User picture
D
AIO-6
Daniel
Rewelacja! Zdecydowanie polecam

Świetne urządzenie, banalne w obsłudze, dobrze trzyma połączenie z iPhone. Zdecydowanie polecam

Kontakt ze sprzedawcą również bardzo dobry, na luzaku fajni ludzie.

User picture
J
AIO-5 EVO
Jay
Urządzenie spełnia swoją role, kamerki, jak i

Urządzenie spełnia swoją role, kamerki, jak i system CarPlay działają bez zarzutu! :)

D
AIO-6 with BMW base
Dandrew
Super sprzęt,polecam wszystkim właścicielom BMW i

Super sprzęt,polecam wszystkim właścicielom BMW i nie tylko.
Super obsługa przed i posprzedażowa.Bardzo sympatyczna Pani mi wszystko wyjaśniła przy problemach z instalacją.Polecam na 100%.
Sprzęt także bez porównania z konkurencją.

A
AIO-5 EVO
Anonimowy
Aio5 evo 👍

Chyba tylko z żony jestem bardziej zadowolony 😁 Fajne urządzenie za przystępną cenę, daje dodatkowe poczucie bezpieczeństwa i wspomaga poruszanie po drogach. Jakość kamer na +, navi i obsługa intuicyjna 👍 Dodatkowy atut ...odmłodziłem sobie motor 😁 polecam

User picture
A
AIO-6
Anonimowy
Produkt jest naprawdę fajny

Produkt jest naprawdę fajny. Jeszcze nie testowałem w trakcie jazdy, ale wygląda super. Po podłączeniu bardzo szybko połączył się z aiphonem i już miałem np. Janosika. Warty jest tych pieniędzy.

p
AIO-6 LTE (4G) with BMW Base and Dashcam
pike28
To chyba najfajniejszy gadżet do mojego F900XR

To chyba najfajniejszy gadżet do mojego F900XR. Pełny zestaw z kamerami i LTE robi super robotę. Zdalny monitoring fenomenalny, czujnik wibracji działa super, nagrywanie bajka.Polecam wszystkim niezdecydowanym. Wiem, tanio nie jest, ale naprawdę z BMW działa to znakomicie. Dziękuję Paniom z Chigee polska ze przemiłą obsługę.

User picture
M
AIO-6
Marcin k1600Gt
Gorąco polecam produkt

Gorąco polecam produkt . Zamontowałem go w BMW k1600 Gt produkcja 2026 z ekranem Tft na oryginalnym adapterze chigee dedykowanym do tego motocykla . Montaż samego urządzenia jest bardzo prosty . Ekran w optymalnyn widocznym miejscu . Samego urządzenia nie trzeba rekomendować, bo to TOP z oferowanych tego typu urządzeń na rynku . Efekt bardzo zadowolony klient 💪💪💪👋

K
AIO-6
Krzysztof
Kolejny motocykl to i kolejne ChigeeI znowu

Kolejny motocykl to i kolejne Chigee
I znowu fantastyczny kontakt z Panią Klaudią. Cierpliwa, wyrozumiała i bardzo pomocna. Urządzenie jest wyśmienite ale wsparcie jeszcze bardziej cenne. Bardzo dziękuję

User picture
D
AIO-5 EVO
Damian
Świetna jakość kamer, android auto działa

Świetna jakość kamer oraz nagrań, android auto działa poprawnie i zgodnie z założeniami oraz o oczekiwaniami.

R
AIO-6 LTE (4G)
Radek
Polecam

Od początku miałem problem z aktualizacją modułu 4G. Problem zgłoszony i bardzo szybka wymiana na nowe urządzenie. Poza tym urządzenie super i obsługa gwarancyjna również. Gorąco polecam.

P
AIO-6
Paweł
Super jakość

Super jakość. Wszystko działa idealnie i płynnie. Mam już AIO 6 na dwóch motocyklach.

M
AIO-6 with BMW Base and Dashcam
Modrzejewski
Super urządzenie

Super urządzenie ,z bmw wszystko działa idealnie .Pani Klaudia mega pomocna brawa dla niej

User picture User picture
S
AIO-5 EVO
Szwendalski
MAle a cieszy

Mam kilka wyswietlaczy na motocyklach. Ten jest BARDZO DOBRY. Zalety. Po pierwsze kontrastowy i bardzo jasny. Mimo ze jest mala przekatna widac doskonale szczegoly. Po drugie jest bardzo szybka. Procesor daje rade przetwarzac dane - nie ma lagow. Kamery ladnie nagrywaja a koncept z analiza AI martwego pola jest PETARDA !!!!
Wady - juz kilka razy rozlaczyl sie BT. Jeden raz niestety wymagal ponownego resetu i telefonu i urzadzenia. Mysle ze to wada ktora zostanie softwarowo usunieta przy upgrade.

T
AIO-5 EVO
TOMASZ....
Korzystam z AiO-5 EVO juz pare tysiecy

Korzystam z AiO-5 EVO juz pare tysiecy kilometrow, i produkt spelnia me oczekiwania, łacznosc pomiedzy cardo edge , telefonen a aio5 evo bez problemowa , przekrecasz stacyjke , pare sekund i wszystko dziala, funkcje ktore posiada urzadzenie sa swietnie i funkcjonalne aczkolwiek trzeba trosze posiedziec z ustawieniami by spersonalizowac do swoich potrzeb... jakosc zapisu i płynnosc z kamer swietna... produkt godny polecena , a cena kazdy niech zada sobie to pytanie ile cenni wlasny sprzet i zycie... bo kamery nie raz moga uratowac d.... gdy przyjdzie potrzeba... pozdrawiam Tomek.

User picture
K
AIO-5 EVO
Konstanty Migut
Fajne to ;)

Super sprzęt! Jakość wykonania – od uchwytu po samo urządzenie – jest na bardzo wysokim poziomie. Działa bez zarzutu. Przełączanie się między Android Auto a kamerami czy autorskim systemem jest sprawne i wygodne dzięki dedykowanym przyciskom. Dobry zakup!

C
AIO-5 EVO
Cziku
Dobre to je!

Super sprzęt! Jakość wykonania – od uchwytu po samo urządzenie – jest na bardzo wysokim poziomie. Działa bez zarzutu. Przełączanie się między Android Auto a kamerami czy autorskim systemem jest sprawne i wygodne dzięki dedykowanym przyciskom. Dobry zakup!

A
AIO-6 LTE (4G)
Anonimowy
Android auto + kamery i wykrywanie pojazdów

Android auto + kamery i wykrywanie pojazdów bardzo poprawiaja bezpieczeństwo

X
AIO-6 LTE (4G) with BMW Base and Dashcam
Xdent
Super

Super zabawa

K
AIO-6 with BMW base
Krecik
Zakup wymiana AIO6

Dziękuję za wspaniałą obsługę pomoc oraz przy moim błędnym Wyborze z waszej strony doradztwo i bezproblemowa wymiana po godzinach pracy polecam wszystkim i wielkie podziękowania dla pani
Klaudi

k
AIO-6 LTE (4G)
karoljj
W końcu android auto z yanosikiem na moto

Brakowalo mi android auto na motocyklu. Yanosik działa jak powinien. Jedynie z mocowaniem nad orginalnym wyswietlaczem bylo troche zabawy zeby usztywnić.

User picture
S
AIO-6 LTE (4G)
Sebastian
Chigee AIO6 LTE + kamery + OBD + pilot

Po pierwszych jazdach bardzo pozytywne wrażenia. Ogrom funkcji, jasność ekranu, możliwość obsługi bezprzewodowej z pilota. Montaż jest bardzo łatwy, bezproblemowe połączenie z kamerami, LTE daje możliwość możliwość zdalnego podglądu co dzieje się wokół motocykla. Jakość wykonania jest na najwyższym poziomie. Wspomnieć wypada też o samej transakcji, kontakt z Chigee Polska jest doskonały, miła i pomocna obsługa. To nie jest tani sprzęt ale wiesz za co płacisz :)

53
Customers rate us 5.0/5 based on 120 reviews.

CHIGEE.PL

  • Home
  • Search
  • Newsroom
  • Gallery
  • Profile
  • About us

SUPPORT

  • FAQ
  • Tutorials
  • Downloads
  • Update History
  • Manuals
  • Contact

Policy & Terms

  • Shipping Policy
  • Refund Policy
  • Privacy Policy
  • Terms of Service

Sign up and save

Subscribe to get announcements and special offers

  • instagram Instagram
  • Facebook
  • YouTube
  • X
  • TikTok

Language

  • Polski
  • English
  • American Express
  • Apple Pay
  • BLIK
  • Google Pay
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • Union Pay
  • Visa

© 2026 Oficjalny Sklep Chigee

CHIGEE Reviews - Read what customers think


Notification Channels